Diagnostyka i leczenie chorób wewnętrznych

Leczenie zwierząt odbywać się może także w warunkach szpitalnych co w wielu przypadkach jest o wiele lepsze dla zwierząt niż tylko wizyty ambulatoryjne

Dowiedz się więcej

Profilaktyka

Lepiej zapobiegać niż leczyć. Przychodząc do nas możecie być Państwo pewni, że Wasz przyjaciel zostanie gruntownie zbadany i obejrzany z każdej strony, by wykluczyć problemy zdrowotne w przyszłości.

Dowiedz się więcej

Badania obrazowe

W naszej przychodni możecie wykonać Państwo od razu potrzebne badania obrazowe (USG, RTG), a wyniki odebrać w wygodnej dla siebie formie. Wykonujemy również badania na zlecenie innych przychodni

Dowiedz się więcej

Stomatologia

Zdrowie naszych pacjentów w bardzo dużym stopniu zależy od stanu ich uzębienia.U nas leczenie stomatologiczne odbywa się za pomocą wysokiej klasy unitu stomatologicznego.

Dowiedz się więcej

Kardiologia

W razie diagnozy kardiologicznej nasi pacjenci kierowani są na specjalistyczne badania – EKG, RTG, echo serca, a w razie potrzeby na zabieg. Zajmujemy się wadami wrodzonymi a także zmianami chorobowymi.

Dowiedz się więcej

Interna

Diagnostyka i leczenie chorób wewnętrznych odbywa się w przychodni (ambulatoryjnie) oraz w naszym szpitalu. Dzięki komfortowym warunkom szpitalnym nasz personel może w sposób holistyczny i maksymalnie profesjonalny zająć się pacjentem. Realizujemy także wizyty domowe.

Dowiedz się więcej

Onkologia

Rak to nie wyrok, możemy pochwalić się wieloma wyleczonymi nowotworami. Niezwykle dokładnie diagnozujemy, a następnie niestrudzenie leczymy pacjentów z rakiem.

Dowiedz się więcej

Ortopedia

Specjalizujemy się w ortopedii. Nasi lekarze mogą pochwalić się szeregiem sukcesów w leczeniu układu ruchu – zarówno tym ambulatoryjnym jak i szpitalnym.

Dowiedz się więcej

Chirurgia miękka

Przychodnia Weterynaryjna Marysin specjalizuje się w chirurgii tkanek miękkich. Zatrudniamy lekarzy będących pasjonatami swej dziedziny, którzy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje i zdobywają umiejętności bazujące na najnowszym dorobku światowej weterynarii.

Dowiedz się więcej

Anestozjologia

Jako jedna z nielicznych przychodni w kraju zapewniamy opiekę anestezjologiczną operowanym pacjentom, co znacznie zmniejsza ryzyko komplikacji po zabiegu.

Dowiedz się więcej

Profilaktyka

Lepiej zapobiegać niż leczyć 🙂 Nie chcemy by zwierzęta cierpiały, dlatego codziennie kładziemy maksymalny nacisk na przestrzeganie zasad profilaktyki. Przychodząc do nas możecie być Państwo pewni, że Wasz przyjaciel zostanie gruntownie zbadany i http://www.wholesalejerseys1.com obejrzany z każdej strony, by wykluczyć problemy zdrowotne w przyszłości.
Podczas każdego corocznego szczepienia przeciwko wściekliźnie dokładnie badamy naszych pacjentów i dopiero po precyzyjnym określeniu ich stanu zdrowia aplikujemy właściwe dla nich szczepienia – takie jakie są najlepsze w określonej sytuacji zdrowotnej psa lub kota.

Co ważne – realizujemy również wizyty domowe. 

Usługi profilaktyczne dostępne od ręki w przychodni:

  • Szczepienie psów
  • Szczepienie kotów
  • Czipowanie zwierząt
  • Porady dietetyczne
  • Badanie przed wystawą
  • Badanie ortopedyczne młodych psów w kierunku dysplazji stawów biodrowych i łokciowych
  • Badanie serca mające na celu wykrycie chorób wrodzonych
  • Sprzedaż srodków ochrony zwierząt przeciw pchłom Mike Montgomery jersey womens oraz kleszczom (wszystkie dostępne na rynku marki)
  • Badanie kału wholesale jerseys zwierząt http://www.cheapjerseysgo.com domowych